Reklam

Akbük Hak Ettiği Altyapı Hizmetine Kavuşuyor!

AK Parti’nin hizmet anlayışı Didim’de hayat buluyor!

Akbük Hak Ettiği Altyapı Hizmetine Kavuşuyor!
05 Kasım 2021 - 17:37 - Güncelleme: 05 Kasım 2021 - 17:49
Ak Parti Didim İlçe Başkanı Maşallah Subaşı hafta içi gerçekleştirdiği Ankara ziyaretinde Akbük Gönüllüleri Platformunun taleplerini meclise taşıdı. Konuya ilişkin yaptığı açıklamada;
"Kıymetli Hemşerilerim;

Yaklaşık 1 ay önce Akbük Gönüllüleri  Platformu  siyasi parti temsilcilerine mahalle sorunları için davette bulundular. Uzun yıllar boyunca Akbük Mahallemize kazandıralamayan, 2014 yılında Büyükşehire devredilmesiyle daha da çıkmaz bir hal alan altyapı sorunu mahalle sakinlerinin en büyük problemiydi. Altyapı projesinin ilk etabı İçin gerekli çalışmalar yapılıyor olsa da Denizköy-Fevzipaşa alanını kapsayan ikinci etap İçin gerekli ödeneğin çıkarılmadığı bahane edilerek yaklaşık 7 yıldır altyapı projeleri yarım kalmıştı.
AK Parti Didim İlçe Teşkilatı olarak bu davet üzerine bizler üzerimize düşeni yapacağımıza söz verdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz Meclis ziyaretinden Akbük Mahallemizin “Altyapı” sorunu için çok önemli bir müjde ile dönüyoruz. Buna göre uzun yıllardır gerekli ödenek sağlanamaması dolayısıyla yapılamayan ve adeta çile haline gelen Altyapı için İller Bankası’ndan 54 Milyon Türk Lirası ödenek ayrıldığı müjdesini vermekten büyük bir mutluluk duyuyorum. Didimimize ve Akbük Mahallesinde yaşayan vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun inşallah.
Biz üzerimize düşeni yaptık. Sıra belediye hizmetini halkla buluşturması gerekenlerde! Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la kazanılan halka hizmetkar olma anlayışını Didim’imizde uygulamak için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Oturdukları koltuktan kalkamayan, halkın arasına karışmadan yıllarca ilçemizi yönetmeye çalışan yetkilileri de karpuz çekirdeğini doldurmayan hizmetlerle değil vatandaşın belini büken dertlerle uğraşmaya davet ediyoruz.
Mahallemizin sorunlarını paylaştığımı ilk günden itibaren yanımızda olan başta İl Başkanımız Sayın Ömer Özmen Bey’e, Meclis ziyaretimizde gerekli mercilere görüşmemizi sağlayan, konunun takipçisi olan TBMM Bayındırlık,İmar,Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanvekili Aydın Milletvekilimiz Sayın Metin Yavuz’a, KİT Komisyon Başkanımız Aydın Milletvekilimiz Sayın Mustafa Savaş’a, Aydın Milletvekillerimiz Rıza Posacı ve TBMM Bütçe Plan Komisyonu Üyesi Aydın Milletvekilimiz Bekir Kuvvet Erim’e şükranlarımı sunuyorum.
Yaparsa AK Parti Yapar!" dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum