Didim Aytuna Parkına Büyük Şehir Eli Değiyor

Didim Aytuna Parkına Büyük Şehir Eli Değiyor
29 Eylül 2021 - 23:46
Didim Efeler mah. Ege CAD.ile 1470 sokak arasında bulunan AYTUNA SİTESİ  sakinleri, sitelerinin alt kısmındaki AYTUNA PARKI nın yillardir ihmal edilip faaliyete geçmemesi ve çeşitli olumsuzlukları dile getirerek Aydın Büyük Şehir Belediyesi park işleri daire başkanlığına muracat etmislerdi.
              Aydın Büyük Şehir Belediyesi parklar daire başkanlığınca hemen çalışmalar başlatılmış ve 29 Eylül 2021 tarihinde Çarşamba günü  saat 14.00 de Didim'e gelerek çalışmaları yerinde incelemiş Aytuna sitesi ve Özgün kent sitesi sakinleri ile toplanıp görüş, düşünce, istekleri, talepleri almışlardı.
             Her iki site sakinleri parkın yapımının başlamasından büyük bir memnuniyet duyduklarını, Aydın. Büyük şehir Belediyesi park işleri daire başkanı ve yanındaki yetkililere bildirmişlerdir.
               Aydın Büyük Şehir Belediyesi park işleri daire Başkanı da bu toplantının çok olumlu geçtiğini alınan öneri ve istekleri plan ve proje safhasında ele alınacağını bir hafta içinde plan ve proje çalışmalarını tamamlayarak  8 Ekim 2021 tarihinde cuma günü tekrar geleceklerini plan ve projeler hakkında yine her iki site sakinleriyle AYTUNA PARKI'nda buluşmak üzere ayrılmışlardır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum