MEMLEKET PARTİSİ DİDİM İLÇE YÖNETİMİNDEN İLK BASIN AÇIKLAMASI

MEMLEKET PARTİSİ DİDİM İLÇE YÖNETİMİNDEN İLK BASIN AÇIKLAMASI
12 Ekim 2021 - 15:25
Didim Memleket Partisi ilçe yönetimi ilk kez basın ile buluştu. İlçe yöneticilerinin de hazır bulunduğu basın taoplantısında  İlçe Başkanı Cüneyt Cabi " İlçe Binamızda ilk toplantımızı, Didim’deki değerli basın mensubu arkadaşlarımız ile yapmayı uygun gördük. Ülke genelinde  Genel Başkanımız Sayın Muharrem İNCE nin başlattığı İktidar Yürüyüşüne Didim’de yeni seçilmiş Yönetim Kurulumuz ve sizler ile başlamanın mutluluğu içerisindeyiz hepiniz hoş geldiniz.
 Sizlere hedefimiz, amacımız ve özlemimiz olan bir sesleniş ile devam etmek istiyorum.
Ben değil..Biz olmak İçin yola çıkan bir partiyiz.
Başka bir seçeneğimizmi var ? yapacak başka bir şey mi var ?soruları ile, önümüze diretilerek koyulan pusulalara mecbur denilerek, irademizi teslim etmemek veya sandığa gitmemek gibi seçeneklere itilen halkımız için artık bir seçenek var.ülkenin ve dünyanın en gelişmiş en demokratik parti tüzüğüne sahip MEMLEKET PARTİSİ var." dedi.

İlçe Binamız Her Daim Açık Olacak
 

Başkan Cabi "Tüzüğümüz ve programımızı internet sitemizden ve parti binamızdan temin edebilirsiniz. Hedefi ve yolu iktidar olan bir partiyiz. Amacı iş yani işsiz, gelirsiz, mesleksiz kişilere umut olan yolumuza, Memleket Partimizin sloganı mavi İle devam ediyoruz. Didim örgütlü gücü özlemiş, Didim sosyal siyaseti özlemiş, Didim sıcak kanlı, halkça, güler yüzlü siyasetçileri özlemiş. Didim kapalı kapılar arkasında pişirilip önüne koyulanı yemek istemiyor artık. Didim siyaseti kendi içinden kendi seçtiği insanın arkasından sonuna kadar koşmak istiyor. Didim kendine emek verenle, Geleceğe umut olacak kişilerle, yoluna devam etmek istiyor. Didim 12 ay boyunca halkına hizmet edenler ile 12 ay kendine hizmet edilenlerin arasında kalmak değil, ortak noktada alternatif bir seçenek istiyor. Şimdi biz o beklenen seçeneğiz. Memleket Partisi olarak. Didim İlçe Başkanlığımız ilçemize, ilimize, ülkemize tekrar hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerine yer verdi.

Manipilasyonlara karşı duruş sergiledik


Muharrem İnce'nin Didim ziyaretine ilişkin ilçe başkanı Cabi  “İlçe Yönetimimiz olarak; ziyaret belli bir program dahilinde olmadığı için basın ve bölge halkımıza detaylı bir açıklama yapamadık, parti binamızın önüne gelerek sadece partimize ve Sayın Genel Başkanımıza Gönül vermiş kişilere hitaben bir organizasyon yapmak da istemedik. İlçemizin caddelerinde ulaşabileceğimiz kadar fazla insana temas edebilmek için seçimden bugüne kadar oluşturulan algı ve manipülasyonlara bir nebze de cevaben nasıl bir duruş sergilediğimizi göstermek istedik”  ifadelerinde bulundu.

HEDEFİMİZ KASIMSONUNA KADAR 1000 ÜYE

Başkan Cabi Memleket partisi Didim İlçe Başkanlığı olarak üye kayıtlarımızın başladığını sizlerin aracılığı ile halkımıza duyurmak istiyoruz. Şu an mevcut üye sayımız 58 ancak Üye kayıtlarındaki hedeflerinin Kasım ayına kadar bin üye olduğunu ifade eden Cabı, sosyal medyada Memleket Partisi’nin Belediye Başkan adayıyla ilgili ortaya atılan iddiaların da açıklanmasını isterken, bu konudaki iddiaların doğru olması durumunda Genel Merkez düzeyinde adım atacaklarını ifade etti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum