Subaşı; "Gençlerimiz Halı Sahaları İle Buluşuyor"

Subaşı; "Gençlerimiz Halı Sahaları İle Buluşuyor"
21 Eylül 2021 - 13:19
Ak  Parti Didim İlçe Başkanı  Maşallah Subaşı  yaptığı açıklamada “Haziran sonu Gençlik ve Spor Başkanlığımızda kıymetli Bakanı  Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımlarıyla Aydın için Gençlik ve spor yatırımları üzerine protokol imzalanmıştı.
Bu gün gelinen noktada Didim’de yarı olimpik yüzme havuzu, gençlik merkezi ve halı sahaların ihale aşamaları gerçekleştirilmiş olup projelendirmeleri yapılmış bulunmaktadır.
Didim yeni yapılacak 10 adet halı saha yapacağımızı söylemiştik. İlçemizde yapılacak halı sahalarımızın yerleri şu şekilde
"Balat Mahallesi 0 Ada 1006 Parsel, Akköy Mahallesi 122 Ada 1 Parsel, Akyeniköy Mahallesi 1232 Ada 2 Parsel, Cumhuriyet Mahallesi 2338 Ada 3 Parsel, Efeler Mahallesi 2105 Ada 1 Parsel, Efeler Mahallesi 2192 Ada 1 Parsel, Altınkum Mahallesi 2396 Ada 6 Parsel, Fevzipaşa Mahallesi 3194 Ada 45 Parsel, Çamlık Mahallesi 1132 Ada 2 Parsel, Yeni Mahalle 2019 Ada 1 Parsel" olduğunu belirtti.
Ak Parti Didim İlçe Başkanı Maşallah Subaşı “Ak Parti olarak gençlerimizin spor yapabilmeleri için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Programımızda olan mahalle bazında basket  sahalarının yerlerini de önümüzdeki günlerde Didimli hemşehrilerimizle sizlerin aracılığı ile paylaşacağız.  Bu konuda desteklerini esirgemeyen başta Sayın Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Aydın Milletvekillerimize teşekkür ediyorum. Her zaman dediğimiz gibi “Yaparsa Ak Parti Yapar” ifadelerinde bulundu.
Geka projesi ile yapılacak olan  "Didim Ekospor Turizmi Çadır ve Karavan Parkı" ise ihale aşamasında olup önümüzdeki sezona hazır olması bekleniyor.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum