AŞKIN ATLI

AŞKIN ATLI

65659898

AŞKIN ATLI DAN NEDEN HAYIR

04 Mart 2017 - 17:29

Ülkemizin geleceğinin oylandığı bir seçime doğru yol alıyor. Bizler, yani Türkiye Cumhuriyeti Devletinin aydınlıktan, demokrasiden, laiklikten ve özgürlükten yana bir hukuk devleti olmasını savunanlar, türlü ithamlarla karşı karşıya kalıyoruz, özellikle de teröristlikle suçlanıyoruz. 

Ancak geçtiğimiz günlerde Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi başkanının ziyaretiyle birlikte ülkemizde sözde Kürdistan bayrakları hükümet yetkililerince astırıldı hatta Barzaniye Kürdistan Başkanı dendi. Ülkemiz bölünmesin halkımız eşit özgür ve adil bir anlayışla yönetilsin diyen ve bu sebeple anayasa değişikliğine HAYIR diyen bizleri teroristlikle suçlayanlarin peşmerge liderine yeşil ışık yakmaları kimlerin terörle ve teröristle yan yana durduğunu göstermiştir.

Bu referandumun belirleyicisi 20 Milyon Genç olacaktir. Biz gençler ülkemizin tek bir kişiye teslim edilmemesi gerektiğine inaniyoruz. Çünkü Türkiye bir kişinin iki dudağı arasına teslim edilmeyecek kadar degerlidir ve 79 Milyon yurttaş 1 kişiden daha büyüktür.

Bizler 16 Nisanda devletin ve milletin bölünmez bütünlüğünü HAYIR larımızla kazanacağız.

17 Nisan sabahında sırmalar saçan güneşimizle daha eşit, daha adil, daha özgür ve gerçekten demokratik olan bir Türkiyeyi inşa etmeye başlayacağız. Çünkü biliyoruz ki bizlere dayatılmak istenen değişikliğin dışında Başka Bir Gelecek Mümkün !

Cumhuriyet Halk Partisi 

Aydın İl Gençlik Kolları 

Başkan Vekili Aşkın Atlı

YORUMLAR

  • 0 Yorum