İYİ İŞLER İYİLERLE OLUR
Reklam
Erol ÖKTENSOY

Erol ÖKTENSOY

İYİ İŞLER İYİLERLE OLUR

15 Şubat 2018 - 14:53

eğerli okurlarım. Bu hafta Rahmetli Seyyid Ahmet ARVASİ'nin ''Biz Müslüman Türk’üz. Bizi, gelecek asırlarda yine biz olarak temsil edebilecek güçlü kadrolara muhtacız.'' Tepeden tırnağa hepimizin örnek alacağı ve mutlak uygulayacağımız sözlerinden birisidir. 'Müslüman Türk' vasıflarına uygun hareket etmek için her birimiz bireysel manada çaba göstermeliyiz.

Birde gerçek olan, Ergenekon’a yurt gösteren Börteçine misali, Sn. Meral Akşener'in Liderliğinde yeni bir destan yazmak ve Türkiye'yi bu alçak ve sinsi kuşatmadan kurtarmak için; yeni bir yol tercih edilmiştir. Adını da IYI olarak siyasi arenaya kaydetmiştir.

Dolayısıyle, Cennet Mekân Rahmetli Başbuğun ''Çözümü olmayan eleştiri, fitneye yol açar.'' ifadesiyle karşılık bulan ölçüyü kavramalı, hareketin fikir adamlarının çizdiği sınırlar ve izlenecek yollar hakkındaki telkinleri gözardı edilmemeli, henüz yeni yeni oturan teşkilat yapımızı karıştırmak İYİ Parti içeresinde olan ve olacak olanları zihinlerine yanlış ve yanlı telkinlerde bulunarak çeşitli fitnelere yol açmaya çalışmak isteyenlerin oyunlarına asla gelinmemelidir.

Çok değerli okurlarım, uzun zandır çalışan çabalayan İYİ Parti Genel Başkanı Sn. Meral AKŞENER, “Devletin bekası” düsturundan bir an için dahi sapmayan, Parti kuruluş süreçlerinde çizgisini asla bozmayan gerçek bir Türk Kadını olarak Türkiye Cumhuriyeti’nin siyasetine İYİLER damgasını vurmuştur. Hele ki, onunla birlikte omuz omuza mücadele eden siyasetin ağır toplarının iyilerden seçtiğini görmemek aptallık olur. Düşünün, görmeyen gözler görmeye başlasın. Zira, AKEPE tarafından gelen bakanlık tekliflerini dahi elinin tersiyle itmiş, asla ihaneti bir siyasi amaç olarak gütmemiş, her zaman Türk Milletinin ve Türkiye Cumhuriyeti’nin menfaatleri için çalışmış, çalışmaya da devam etmektedir. Hiç duydunuz mu ağzından herhangi bir küfür veya ağır hakaretler? Asla duymadık duymayacağız. Zira iyiler bir araya geldiği için İYİ Partide bu tür hakaret siyaseti görmeyeceksiniz.

Ahlak, fazilet, fikriyat ve namustan ödün vermeyen, temel kırmızıçizgilerimizden hiçbir zaman sapmayan Sn. Meral AKŞENER, nerede bir alçak, namussuz, şerefsiz ve haysiyetsiz varsa, alayı tarafından  hedef alınmış, türlü iftiralara uğramış ancak bir adım dahi geri atmadığı gibi bütün iftiraları atanlar tarafından geri dönmüş kendilerine saplanmıştır.

Değerli okurlarım. Türkiye Cumhuriyeti’n de toplumsal yozlaşmanın zirve yaptığı ve Yüce Türk Milletimizin algılarını etkilemenin bu derece kolay olduğu bir dönemde, tüm karalamalara, içeriden ve dışarıdan tasarlanan tüm saldırılara rağmen İYİ Parti teşkilatlanmaya devam etmekte, İl ve İlçe teşkilat binalarının açılışlarındaki mahşeri kalabalık Türkiye’nin temiz ve dürüst siyasete ne kadar aç kaldıklarının bir göstergesi olarak ortaya çıkmaktadır.

Değerli okurlarım. Unutulmamalıdır ki, İYİ Partinin temelleri çok sağlam atmıştır. Ve bu temeller çok sağlamdır. Kadrolarımız Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu önderi olan Mustafa Kemal ATATÜRK ilke ve inkılapları fikri esaslar istikametinde hazırlanmakta, Türk Milletimizin tüm fertlerini kucaklayacak, uygun projeler ve programlar üreterek hızla iktidar olmaya veeee, 2019 Cumhur Başkanlığı Hükümet sisteminde Sn.Mertal AKŞENER Hanımefendinin Cumhurun Başkanı yapmaya odaklanmıştır. Esas olan 2019 Cumhur Başkanlığı seçiminden sonra güçlendirilmiş parlamento ile tekrar PARLAMENTER SİSTEME GEÇMEKTİR. Bize düşen bu süreçte İYİ kadroları desteklemek ve elimizden geldiğince çalışmaktır

Değerli okurlarım haftaya tekrar görüşmek dileklerimle sağ kalın ve sağlıklı kalın. Her zaman son söz ATATÜRK’ÜN “BENİ GÖRMEK DEMEK MUTLAKA YÜZÜMÜ GÖRMEK DEMEK DEĞİLDİR.
BENİM FİKİRLERİMİ, BENİM DUYGULARIMI ANLIYORSANIZ VE
HİSSEDİYORSANIZ BU YETERLİDİR. MUTLU TÜRKÜM DİYENE

ALİ EROL ÖKTENSOY

Bu yazı 563 defa okunmuştur .