KARMAŞA. EĞLENCE. ŞEHİT
Reklam
Erol ÖKTENSOY

Erol ÖKTENSOY

KARMAŞA. EĞLENCE. ŞEHİT

09 Şubat 2018 - 18:57

Değerli okurlarım, ülke karmaşa içeresinde ne oluyor neler oluyor bilen yok, bilgilendiren yok, ahkâm kesen, bağaran, çağıran, hakaret eden çoook. Türkiye’de her şey tersine gidiyor. Siyasetten ekonomiye, sosyal yaşamdaki dengelerden güvenlik meselelerine kadar. Dolayısıyle her şeyi kilitliyor, yıkıma yol açıyor, kargaşa çıkartıyor, umutları tüketiyor ve en çok dagelecek kaygısını artırdıkça artırıyor.

İktidarda kalmak mı istiyorsun. Bu günün 16 yıldır AKEPE İktidarının yaptığı gibi, yoksullaştır ve köleleştir, korku sal, bu stratejiyi sürekli uygula. Ayrıca, Türkiye'deki ayrıştırıcı ve kaba üslup siyaseti, iktidar ile muhalefet arasındaki güç dengesizliğine sıkı sıkı sarıl alternatifi olmayan bir iktidar haline getiren muhalefet oh ne ala sürekli iktidarda kalmaya yeterde artar.

Ancak, bütün bu hesapları karıştıracak olan bir Sn. Meral Akşener İYİ Parti ortaya çıkıverir bütün bu alternatifsizlik bir anda Türkiye Cumhuriyeti’nde İktidar alternatifi olarak halkın teveccühüne mazhar olur. AKEPE ne yapacağının şaşkınlığı Sn. Meral Hanımefendinin önünü kesmek için elinden geleni yapmaya çalışır hale getirir

Değerli okurlarım, öyle bir ruhsuz ve şuursuz bir toplum haline gelindi ki sormayın utanıyorum. Türk Silahlı Kuvvetleri Afrin'de savaşıyor ve önceki gün toplamda 8 şehit var. Allah rahmet eylesin ruhları şad mekânları cennet olsun. Bütün bu şehitlerimizi vatan toprağına defnederken televizyonlarda şakımı istersin, türkümü istersin. Şarkı yarışmalarımı istersin. Konserler, gırla gidiyor. Hele ki sözde televizyon yorumcuları ve spikerleri her biri savaş taktiksiyeni gibi Türk Silahlı Kuvvetlerin nereleri nasıl uçaklarla vuracağından tutun kaç top, kaç tank, kaç asker nerelerden nasıl gireceğini dahi anlata anlata bitiremediler. Sanki karşımızda elinde silah olmayan çapulcu savaşmasını bilmeyen düşman varmışçasına düşmana istihbarat verircesine hareket etmeleri gerçekten utanç ve ihanet örnekleri gibi geliyor bana. Hâlbuki TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ ABD VE TERÖRİSTLERE LOJİSTİK DESTEK VEREN DEVLETLER ve SİLAH VEREN DEVLETLER İLE SAVAŞTIĞI GERÇEK OLARAK ÖNÜMÜZDE DURUYOR.

Sırf İktidara oy devşirmek için Türk Silahlı Kuvvetleri şuradan, şurayı vurdu, şu kadar asker yukardan girdi, aşağıdan çıkacak şurayı çevirdi burayı çevirdi ahkâmlarıyla AKEPE’nin kaybettiği oy miktarını yükseltmek için kahramanlık destanı yazacaklarını zannettikleri Türk Silahlı Kuvvetlerinin harekâtına zarar verdiklerini hiç akıllarına bile getirmeden pervasızca bu sınır ötesi hareketi pazarlamaktadırlar. Bırakın bu saçmalığı. Derhâl bu tür anlatımlara kısıtlama ve hatta yasaklama getirilmesi gerekli görmekteyim.

Bu hatalık nu kadar. Haftaya buluşmak üzere hoşça kalın. Sağ ve Sağlıklı kalın. Son söz Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK diyor ki “ MİLLİ MÜCADELELERE ŞAHSÎ HIRS DEĞİL, MİLLİ İDEAL, MİLLİ ONUR SEBEP OLMUŞTUR.”

A.EROL ÖKTENSOY

 

 

           

Bu yazı 545 defa okunmuştur .