Cumhuriyet Halk Partisi’nin 13 Ağustos tarihinde yapılan Didim İlçe Kongresinde delegelerin çoğunun oyunu alarak ilçe başkanı seçilen Ahmet Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri ilçede bulunan kurumlara ziyaretlerde bulunuyor.
Bu kapsamda; Didim İlçe Kaymakamı Can Kazım Kuruca, Didim Garnizon Komutanı Deniz Albay Ali Saçan, Didim İlçe Emniyet Müdürü Yunus Dinç’i makamlarında ziyaret eden heyet çalışmalarına devam ediyor.
Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanlığına, Didim’de şubesi bulunan STK yöneticileri ve Dernek başkanları da hayırlı olsun ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretçileri karşılayan CHP Didim İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz “ Bizleri ziyaret ederek onurlandırdınız. Yeni ve güzel bir Didim için hep birlikte hareket edeceğiz. Teşekkür ediyorum” İfadelerinde bulundu.