Kayıp (G.A) isimli vatandaşımız Akköy Jandarma Komutanlığında bir süre misafir edilmesine sonrasında konu hakkında bilgi verilen (İ.A) isimli oğlu tarafından teslim alınarak evine götürülmüştür.
Asayiş
Yayınlanma: 05 Ekim 2022 - 11:44
JANDARMA ALZHEİMER HASTASINI MİSAFİR ETTİ
Didim Jandarma komutanlığı tarafından yapılan devriye esnasında yardıma muhtaç olduğu değerlendirilen bir şahıs ile yapılan görüşmede, vatandaşımızın hastalığı (Alzheimer) sebebiyle kaybolduğu tespit edildi.
Asayiş
05 Ekim 2022 - 11:44