Umut Tuncer; "Sabret Aydın"
Kurtulmaya 150 gün kaldı
Kuşadası’nda muhtarlarla bir araya gelen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, yaptığı konuşmada kent genelinde 12 milyar 523 milyon liralık yatırımda bulunduklarını ifade etti. Sosyal medyada yer verilen açıklamaya vatandaşlar tepki dolu yorumlar yaptı.
AK Parti MKYK Üyesi Umut Tuncer, vatandaşların sosyal medyada "Ağam bizimle eğleniy", "Nereye yaptın acaba", "Yapılan yatırımları da yazar mısınız", "Bu yatırımlar, yandaşlara mı yapıldı acaba?", "Her seçim zamanı bu şarkıyı dinliyoruz, sıkılmadınız uyutulmaktan" tarzı yorumlarına kayıtsız kalmadı.
Vatandaşın isyanını kendi profilinden paylaşan Tuncer, "Aydın Büyükşehir Belediye’sinin CHP’li Başkanı Sayın Özlem Çerçioğlu; geçtiğimiz gün Muhtarlar Toplantısı’nda açıklamalarda bulundun. Yalan siyasetin artık kimseyi kandıramıyor. İzle ve gör, vatandaş sana ne diyor? Dayan Aydın. Çerçioğlu’ndan kurtulmaya 150 gün kaldı" ifadeleriyle Yerel Seçimleri işaret etti.