AK Partİ Didim İlçe Başkanı Maşallah Subaşı, ilçede inşaatına başlanan eğitim yatırımlarını yerinde inceledi.
Denizköy ve Yalıköy Mahallerinde temelleri atılan ilköğretim okullarında incelemelerde bulunan AK Parti Didim İlçe Başkanı Maşallah Subaşı’na Didim İlçe Milli Eğitim Müdürü Sait Şakir Üstündağ ve Şube Müdürü Şakir ile AK Parti ilçe yöneticileri eşlik etti.
Denizköy İlk öğretim Okulu temel atma çalışmaları esnasında yetkililerden bilgi alan Başkan Subaşı “İlçemizde devletimizin yatırımları devam ediyor. En kısa sürede bitecek olan okullarımız öğrencilerimiz, velilerimiz ve ilçemize hayırlı olsun.” Dedi.