Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, uzun zaman sonra ziyaret ettiği Didim’de şehitlerimiz için düzenlenen pilav hayrına katıldı, ardından Pazar yerini gezerek hem vatandaşlarla hem de pazarcı esnafıyla sohbet etti.
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Didim’de Pazar ziyareti gerçekleştirdi. Çerçioğlu Didim programına ilk olarak halk pazarında Büyükşehir belediyesinin şehitlerimiz için düzenlediği pilav hayrına katıldı. Çerçioğlu’na Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’da eşlik etti. Pilav hayrının ardından Çerçioğlu ve Atabay birlikte Pazar yerini gezdi.![](https://www.didimpostasi.com/images/files/2024/01/65b147c0972eb.jpg)
Pazarcı esnafından alış veriş yaparak sohbet eden Çerçioğlu hem de vatandaşlarla sohbet etti. Didimliler Çerçioğlu’na büyük ilgi gösterirken, Pazar yerindeki ekonomik sıkıntılar ele alındı.
Öte yandan Başkan Çercioğlu'nun ve Başan A.Deniz Atabay'ın bugün gerçekleşen Uğur Mumcu anma törenine katılmaması üyeler arasında merak ve tartışma konusu oldu
![](https://www.didimpostasi.com/images/files/2024/01/65b14764f09c1.jpg)
![](https://www.didimpostasi.com/images/files/2024/01/65b147c0972eb.jpg)
Pazarcı esnafından alış veriş yaparak sohbet eden Çerçioğlu hem de vatandaşlarla sohbet etti. Didimliler Çerçioğlu’na büyük ilgi gösterirken, Pazar yerindeki ekonomik sıkıntılar ele alındı.
![](https://www.didimpostasi.com/images/files/2024/01/65b147fd63c0d.jpg)