Nazilli’de ikamet eden bir şahsa ait evden (3) adet altın bilezik ve (800) TL nakit paranın kimliği belirsiz şahıs/şahıslarca çalınması olayı meydana gelmiştir.
İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince olay yeri ve çevresinde detaylı araştırma sonucu hırsızlık olayı ile ilgili (Ş.D) isimli şüpheli şahısın çaldığı bilezikleri kuyumculardan bozdurduğu tespit edilerek yakalanmıştır.
Şüpheli şahıs hakkında adli süreç devam etmektedir.