Milliyetçi Hareket Partisi Didim İlçe Başkanlığı Şehitlerimiz İçin Helva Hayrını gerçeklestirdi.İlçe Başkanı Mustafa SAĞDIÇ Kaçep Başkanı Dilek Tosun ve Yönetimin hazırladığı helva vatandaşlara dağıtıldı.Sağdıç: Şehitlerimize Allah'dan Rahmet,Ailelerine Sabırlar Diliyoruz. Milletimizin Başısağolsun dedi.HABERİlknur Etleç
Gündem
Yayınlanma: 29 Aralık 2023 - 17:07
DİDİM MHP'DEN HELVA HAYRI
ŞEHİT ASKERLERİMİZ İÇİN HELVA HAYRI
Gündem
29 Aralık 2023 - 17:07