2024 yerel seçimlerinde DİDİM Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıklayan Kadri Kabak, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kabak ilçe merkezindeki esnafları ziyaret ederek, hem sohbet etti; Kabak ziyaretleri kapsamında ilçe merkezindeki muhtarları ziyaret etti. Muhtarları tek tek makamlarında ziyaret eden Kabak, yerel yönetimin ilk adımı olan muhtarların sorunlarını dinleyerek fikir alış verişinde bulundu.Ziyaretine MHP ilçe Teşkilatında İlçe Başkanı Mustafa Sağdıç ve Yönetimi ile görüşmelerde bulunan KABAK ziyaretine Gençlik ve Spor Müdürü Ufuk Kurucuyla devam etti. Sporcular ve hocalar ile sohbet eden KABAK'' Belediyecilik gönül işidir''“Gönlümüzden geçeni Rabbim’de diliyorsa konu kapanmıştır.” der Üstada biz de Didim’de gönüller yapmaya geliyoruz. Halkımızdan ve esnafımızdan oldukça iyi dönüşler aldık. Biz Didim’i üst noktalara taşımak için bu göreve talibiz.”dedi.
Gündem
Yayınlanma: 28 Kasım 2023 - 22:18
KABAK HIZ KESMİYOR
Belediyecilik bir gönül işidir.
Gündem
28 Kasım 2023 - 22:18