Didim’e bağlı Akbük mahallesinde yaşayan turizm, inşaat ve emlak sektöründe yurt içi ve yurt dışı yatırımları bulunan 38 yaşındaki Emrah Irsık, neden MHP’den Didim Belediye Meclis üyesi aday aday olduğunu açıkladı.
Irsık: Meclis üyesi olmamdaki etken halkı bilinçlendirmek ve bilinçli bir toplum yaratmaktır. Didim’i seviyorum ve buraya yapacağımız projeler ile yaşanılabilir bir kent haline dönüştürmek istiyorum. Tabiî ki bu tek başına yapabileceğim bir şey değil, bizler projelerimizi önce teşkilatımıza sunup sonra gerçekleştireceğiz bu bir takım işidir, ben değil biz olacağız ve başaracağız.
Akbük de yaşıyorum eşim Aydın da öğretmen, küçük bir erkek evladım var ve ben çocuğuma ve diğer çocuklara iyi bir gelecek sunmak istiyorum. Gençlerimiz ile alakalı çalışmalar yaparak onları Didim dışına çıkmaktansa burada zaman geçirmelerini sağlayacağız.
Özellikle yaşadığım yer Akbük de yaşana sorunlara değinicez, orada halk hazır su ile diş fırçalıyor, neden? Çünkü normal su yok, halk musluktan akan tuzlu sudan rahatsız, yazın yaşanan sivrisinek ve sinek vakaları yüzünden işletmelerimize müşteri getiremiyoruz. İlaçlama yapmak bu kadar zor olmamalı, vidanjörler ile katı atık toplamak günümüze yakışmayan manzaralar, üstelik katı atık olayında en fazla ücret ödenen yerdir Akbük.
Didim’e dair hayallerim var, yapmak istediklerim var, daha 38 yaşındayım ve azimliyim. Mimar Sinan’ında yaptıkları hayal ettikleriydi, bende hayal ettiklerimi gerçekleştirmek için Meclis Üyesi Aday Adayı oldum. Kararı halkımız verecek , yaşanılabilir bir Didim için hizmet için geliyoruz.