AK Parti Aydın Milletvekili Özmen, Didim İlçe Teşkilatı ziyaretinde İlçe Başkanı Maşallah Subaşı, Kadın Kolları Başkanı Esma Akca, ilçe yöneticileri ve vatandaşlar tarafından karşılandı.
AK Parti Aydın Milletvekili Ömer Özmen, seçim koordinasyon merkezinde yaptığı konuşmada “AK Parti’de bir çok pozisyonda görev aldım. 2015’ten beri birlikte yürüdüğümüz geçmiş dönem ilçe başkanımız Cenk Ünlü ve ilçe başkanımız Maşallah Subaşı ile uyum içinde çalıştık. Didim gibi zor bir bölgede başkanlarımın ve sizlerin emekleri partimiz için çok değerlidir.
Çok önemli bir seçimin arifesindeyiz. Çok iyi organize olduk ve listelerin açıklanmasıyla beraber sahada gerek hep birlikte gerek bireysel olarak çalışmalarımıza başladık. Sahada edindiğimiz izlenimlerde AK Parti’ye Aydınımızda teveccühün yoğun olduğunu gösteriyor. 14 Mayıs seçimlerinde bu güne kadar aldığımız oyun üzerinde oy alacağımızdan şüphemiz yok. Cumhurbaşkanımızı en yüksek oranla seçimi 1. Turda kazanacağından şüphem olmadığı gibi TBMM’de Aydınımızı temsiliyette de rekor kıracağız.” İfadelerinde bulundu.
Ömer Özmen, Didim’de gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinde vatandaşları dinledi. Gerekli notları alarak çözüm önerilerini anlattı.