Didimli gazeteci Kemal Etleç vefatının 40.günün de lokma hayrıyla anıldıGeçtiğimiz ay görevi başında kalp krizi geçiren Gazeteci Kemal Etleç, için ailesi tarafından lokma hayrı yapıldı. Didimde cumartesi pazar yerinde gerçekleştirilen hayra Didim Kaymakamı Can Kazım Kuruca, İlçe Jandarma ķomutanı M. Gani Solak, Didim Çalışan Gazeteciler cemiyeti başkanı Bahri Yaba, siyasiler ve didimli basın mensupları hazır bulundu. Rahmetli Kemal Etleç'in eşi İlknur Etleç ve oğlu Kuzey Etleç başsağlığı temennilerini kabul ederek katılım sağlayanlara teşekkür etti.
Gündem
Yayınlanma: 30 Aralık 2023 - 20:52
VEFATININ 40.GÜNÜ
Sevenleri yanlız bırakmadı
Gündem
30 Aralık 2023 - 20:52