MHP Didim belediye meclis üyesi aday adaylığı için başvuran üç isim için ilçe binasında tanıtım toplantısı düzenlendi.
2024 yerel seçimlerinde MHP’den Didim’den Belediye meclis üyesi aday adayı olan üç isim için İlçe binasında basına yönelik aday tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. İlçe başkanı Mustafa Sağdıç’ın da katıldığı toplantıda 2014-2019 yılları arasın Salda MHP’den Aydın BŞB ve Didim Belediye meclis üyeliği görevini gerçekleştiren Salih Yarmacı, MHP Didim ilçe yöneticisi Metin Döne ve Esnaf Burkay Onur Ünver, meclis üyesi aday adaylık başvurusunda bulundu.
MHP İlçe başkanı Sağdıç, başvuran aday adaylarına hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Gündem
Yayınlanma: 14 Aralık 2023 - 22:24
MHP MECLİSTE İDDALI
3 isim aday adayı oldu
Gündem
14 Aralık 2023 - 22:24
İlginizi Çekebilir