HADDİNİ BİLMEYENLER
Reklam
Erol ÖKTENSOY

Erol ÖKTENSOY

HADDİNİ BİLMEYENLER

09 Mart 2018 - 12:09

Değerli okurlarım, inanın bazen isyan edesim tavan yapıyor. Bakıyorum MHP üst kurul Delegelerinin Kurultay istemesi için büyük bir çoğunluğu ile imza verip yeni bir kan yeni bir heyecan istendiği dönemi çok iyi hatırlarısınız.725 üst kurul delegelerinin kararını YOK HÜKMÜNDE diyerek kabul etmeyen Balgat, mevcut iktidarın paçasına sarılarak Kurultayın yapılmaması için mahkemelere müracaat eden ki, köşe bucakta kalmış ilçelerin mahkemelerine dava açarak engellemelerini unutup İYİ Parti mensuplarına İP, Tarlacılar ve Hendekçiler diyerek hakaret etme hadsizliğini gösterebilmektedirler. Unutulmamalıdır Ki, bu günkü İYİ Partinin üst kademeleri dün omuz omuza mücadele veren Ülkücülerin olduğunu. Hani, Sn. Türkeş Bey’in “Ülkücü Ülkücünün kardeşidir” sözünü yerle bir edenler bu tür Hakaretleri yapabilmeleri aczin ifadesi değildi nedir? Kurultayın yapılmaması için salonlara girişleri engelleyenler, YSK kuruluna Kurultay yapılması için müracaat edip son on dakika kala müracaatını geri çekenler, şimdilerde Tarlacı yaftasını yapıştırmaları kendilerinin ne derecede korku ve koltuk sevdalısı olduklarının göstergesi olarak Türk Milleti’ne belge verip, had bildirmeleri kadar acı ve gülünç olmuyorlar mı?

Muhalif guruba yer vermeyen, muhalif guruba en demokratik haklarını gasp edenler, şimdilerde İP demeleri ne anlama geliyor. Bakınız Erzurum Mitinginde İP atıp iktidarı eleştirenler, ipi kendi boyunlarına geçirdiklerinin bile farkında olmadan Sn. Meral Akşener HAREKETİNE İp ’sizler diye bilme gafletine düşmüşlerdir. Siyasi nezaketten uzak olanlar, dün söylediklerini bugün inkâr edenler, Ahmet Türk’ün ceza evinden çıkarmak için iktidara ricacı olanlar, dün Çözüm Sürecini, Çözülme Süreci olarak bağırıp çağıranlar bugün birlikte seçim ittifakı yapmaları acaba ne amaç izlemektedirler. Dün Başkanlık Sistemi için Sn. Erdoğan’la GÖRÜŞTÜ DİYENLER ŞEREFSİZ VE ALÇAKTIR DİYİP, İTTİFAK KURANLAR BU GÜN İYİ Parti mensuplarına hakaret etmeleri neyin telaşı, bir anlatın bende bileyim. İki kelimeyi yan yana getiremeyenlerin İYİ Parti’ye hakaret vari söylem ve yazıları Türk Milleti nezdinde hiçbir şey ifade etmemektedir.

Atatürk’e hakaret eden,” keşke Yunan galip gelseydi “ diyen, bir feslinin ziyaretine gidip geçmiş olsun dileklerini sunan İktidar Partisi AKEPE’nin Genel Başkanının bu yanlışına ses çıkaramayan Sn. Bahçeli’nin ve teşkilat sorumlularının İYİ Parti mensuplarına hakaret içeren sözler söylemesi asla kabul görmeyecektir.

Değerli okurlarım. Atalarımızın çok değerli bir sözü olan “Ölümün ecele faydası yoktur” sözünün akıllardan çıkarılamaması gereklidir. Yanlışı yapanlar elbet Türk Milleti tarafından gerekli tepkiyi demokratik yollardan göreceklerdir. Elbet hadsizlere, hadlerini bildirecektir.

Bakın, sevgili okurlarım düne kadar yani muhalif gurubun Kurultay istemesine kadar MHP AKEPE İktidarının özelleştirme politikalarına şiddetle karşı çıkmaktaydı. İktidarın MHP Kurultayının engellemeleri sonrası ve bu gün 14 Şeker Fabrikasının özelleştirilerek satışına çıt bile çıkartamaması insanın aklına seçim barajının olduğu gelmekten başka bir düşünce olmamaktadır. Bazı milletvekilleri ittifakın % 70 oy alacağını savunabilecek kadar aczin içinde olduğu gerçeğini lütfen anlayın. Anlayın ki, düne kadar tarlalarda terör estiren, hendekler kazarak Mehmetçiklerimizi şehit edenler ile saf tuttuğu dönemin acı faturaları tekrar TÜRK Milleti’nin kâbusu olmasın. Son derece Siyasi nezaket icabı teklifte bulunanlara karşı hakaretle karşılık verenler inanın kazdıkları o kuyulara kendileri düşeceklerdir. Sakın unutmayın. HZ. Muhammed SAV EFENDİMİZ “ Kişi haksız olarak bir şeye lânet ederse o lânet kendine döner.” Dediği kulağınıza küpe olsun

Bu hafta da bu kadar. Sağlıklı yaşam için huzuru bulacak taraf olmanız dileklerimle Hoşça kalın. Hz. Peygamber efendimizin “Hiç unutulmayacak yüz anne yüzüdür. Söyleminden yola çıkacak olursak. DÜNYA KADINLAR GÜNÜ BÜTÜN DÜNYA KADINLARINA KUTLU OLSUN.

Ey yükselen yeni nesil, istikbal sizindir. Cumhuriyet'i biz kurduk, O'nu yükseltecek ve sürdürecek sizlersiniz. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE A.EROL ÖKTENSOY


 

 

Bu yazı 926 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum